Seksi në të bardha, Chrissy ekspozon gjoksin dhe të pasmet në plazh - Bota Sot
Seksi në të bardha, Chrissy ekspozon gjoksin dhe të pasmet në plazh

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Seksi në të bardha, Chrissy ekspozon gjoksin dhe të pasmet në plazh

Nga: Bota sot Më: 11 tetor 2018 Në ora: 09:42
Chrissy Teigen

Ajo pati nderin të ishte në kopertinën e Sports Illustrated 2014.

Dhe Chrissy Teigen ishte përsëri në plazh për të realizuar një set fotografik, të mërkurën në Malibu, përcjell Bota sot.

32 vjeçarja ndërroi disa kostume për setin, derisa burri i saj John Legend e mbështeste atë.

E veshur në të bardha, modelja u shfaq mjaft seksi, duke treguar të pasmet seksi, por që vëmendje mori gjoksi i saj pa sytjena, duke treguar dhe thithkat në plazh./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test