Mariah nxjerr gjoksin shpërthyes në klipin e ri - Bota Sot
Mariah nxjerr gjoksin shpërthyes në klipin e ri

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Mariah nxjerr gjoksin shpërthyes në klipin e ri

Nga: Bota sot Më: 11 tetor 2018 Në ora: 09:48
Mariah Carey

Ajo e dha live këngën e saj të re With You të martën.

Dhe të mërkurën Mariah Carey lansoi klipin e këngës në bardhë e zi, përcjell Bota sot.

48 vjeçarja u shfaq mjaft seksi në klip, duke treguar hiret trupore.

Gjoksi shpërthyes i ekspozuar ka marrë gjithë vëmendjen në klip./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test