Albërije Hadërgjonaj bën transformimin e papritur, nuk do e njihni - Bota Sot
Albërije Hadërgjonaj bën transformimin e papritur, nuk do e njihni

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Albërije Hadërgjonaj bën transformimin e papritur, nuk do e njihni

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 11:38
Albërie Hadërgjonaj

Këngëtarja shqiptare Albërie Hadërgjonaj ka befasuar me postimet e saj më të fundit. 

Ajo shfaqet krejtësisht ndryshe dhe pak kush mund ta njohë se është ajo. 

Gjyshja më sexy e skenës shqiptare ka lyer flokët në brune shumë të errët dhe tualeti e ka bërë të mos duket e njëjta.

Shpesh Albëria është vënën në qendër të sulemve se ka kryer shumë kirurgji plastike. Mos vallë sërish ka bërë diçka me fytyrën e saj...? Ndër të tjera Albëria nuk tregon aspak moshën e vërtetë, ajo duket mjaft rinore.

Pasi të shikoni fotot e këngëtares dhe ju do të jeni të të njëjtit mendim se shumëçka ka ndryshuar me të.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test