Dua Lipa e dehur, hipën mbi tavolinë - Bota Sot
Dua Lipa e dehur, hipën mbi tavolinë

Bota e Yjeve

E shtunë, 20 tetor 2018

Dua Lipa e dehur, hipën mbi tavolinë

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 20:05
Dua Lipa

Këngëtarja  po jeton kohët më të mira, si në karrierën e saj ashtu edhe për nga jeta private, 

Dua këtë lumturi dhe sukseset po i ndan me shoqërinë e saj gjithashtu edhe me të dashurin, ndërsa tani po hipë edhe mbi tavolina.

Bukuroshja shqiptare është dehur dhe ka hipur për të bërë dolli në darkën me shoqërinë, ndërsa ajo ka treguar se sa herë që dehet e bën këtë gjë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test