Kourtney Kardashian kapet sërish me të dashurin e ri - Bota Sot
Kourtney Kardashian kapet sërish me të dashurin e ri

Bota e Yjeve

Kourtney Kardashian kapet sërish me të dashurin e ri

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 22:24
Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian dhe i dashuri i saj i përfolur, Luka Sabbat, u panë duke vizituar galerinë e bardhë në Beverly Hills, California.

39-vjeçarja dhe aktori 20-vjeçar u fotografuan së bashku në vazhdën e thashethemeve se ata janë në lidhje.

‘Nuk ka asgjë serioze tani për tani’, ka thënë një burim për People.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...