Kate ndikohet nga Meghan, zbulon krahët - Bota Sot
Kate ndikohet nga Meghan, zbulon krahët

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

Kate ndikohet nga Meghan, zbulon krahët

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 23:52
Katte Middelton

Dukeshja e Kembrixhit, Katte Middelton është shfaqur në publik komplet ndryshe kësaj rradhe.

Deri më tani, ajo kurrë më parë nuk ka zbuluar krahët, pasi një gjest i tillë konsiderohet rregull e thyer mbretëria në Britani të Madhe.

Gjatë hapjes së Muzeut Victoria dhe Albert, gruaja e Princ Williams ka mahnitur me pamjen e saj.

Ajo dukej shumë elegante e veshur me një fustan që zbulonte pak krahët.

Nëna e tre fëmijëve është shfaqur në linja shumë të mira dhe në humor të mirë.

Kate për herë të parë shfaqet me një veshje të tillë, përderisa kunata e saj, Meghan Markle konsiderohet si një ndër personat që ka sjellë thjeshtësi dhe që ka thyer rregullat strikte të mbretërisë.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test