Rita Ora zhvishet për këngën e re, poston videon nudo në “Instagram” - Bota Sot
Rita Ora zhvishet për këngën e re, poston videon nudo në “Instagram”

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

Rita Ora zhvishet për këngën e re, poston videon nudo në “Instagram”

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 01:13
Rita Ora zhvishet për këngën e re

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora ka vendosur që të shfaqet nudo për të promovuar këngën e saj më të re, “Let you love me”.

27-vjeçarja me origjinë shqiptare ka publikuar në profilin e saj në “Instagram” një foto ku shfaqet duke mbuluar zonat intime me duar. Ndërkohë e vetmja gjë që ka veshur Rita janë një palë dorashka të kuqe.

Klipi i këngës “Let you love me” ka dy javë që është publikuar dhe ka arritur më shumë se 25 milionë klikime.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test