Si u veshën gazetaret sportive në dasmën e koleges së tyre; dalin fotot!!! - Bota Sot
Si u veshën gazetaret sportive në dasmën e koleges së tyre; dalin fotot!!!

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

Si u veshën gazetaret sportive në dasmën e koleges së tyre; dalin fotot!!!

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 07:41
Vilma Masha kuror?zoi n? martes? lidhjen e saj

Moderatorja  e njohur sportive Vilma Masha kurorëzoi në martesë lidhjen e saj disa vjeçare të dashurisë dhe dukej një mrekulli me fustanin e bardhë!!

Të afërm, miq dhe figura popullore të ekranit ishin të pranishëm në ceremoni, ku nuk munguan padyshim as koleget e saj. Ashtu siç e donte rasti, ato kanë shkëlyqr me veshjet e tyre, të cilat i zbuluam nga fotot e hedhura në Instagram nga vetë Viola Spiro dhe Ilda Bejleri. Viola ka preferuar një fustan mjaft të shkurtër me lule, i cili i tregonte këmbët shumë bukur, ndërsa lart ishte mjaftueshëm i mbyllur e serioz ( një balansim pra, pa ekspozime të tepruara).

Zgjedhja e Ildës ndërkohë ishte një kombinim bluzë e shkurtër që nxirrtë ne pah barkun dhe një fund i gjatë poshtë gjurit prej dantelle të zezë, kombinuar këto me një palë vëthë të gjatë të zinj dhe sandale elegante bardh e zi.

Të dyja na pëlqyen; sa për nusen vetë, s`kemi ç`të themi përveçse: nuk prisnim më pak prej saj!!!

 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test