Lauren Goodger del pa të brendshme - Bota Sot
Lauren Goodger del pa të brendshme

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

Lauren Goodger del pa të brendshme

Nga: Bota Sot Më: 12 tetor 2018 Në ora: 10:41
Lauren Goodger

E gjithë vëmendja në të.

Ajo kohët e fundit ka zbuluar se ajo dëshiron të bashkohet me aplikacionin pornografik të famshëm, dhe për këtë fansat janë duke mbledhur më shumë para për të pasi që ajo gjendet në krizë financiare, shkruan "Bota sot".

Lauren Goodger ka marrë pjesë në darkë bamirësie Elbrook Cash & Carry, për t`i ndal në ndihmë në restorantin Chak89 në Londër.

Por, të enjten mbrëma të gjithë sytë ishin tek ajo pasi nuk kishte veshur mbathje të brendshme.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test