Perrie Edwards ndriçon më shumë se sa pritej - Bota Sot
Perrie Edwards ndriçon më shumë se sa pritej

Bota e Yjeve

E mërkurë, 17 tetor 2018

Perrie Edwards ndriçon më shumë se sa pritej

Nga: Bota Sot Më: 12 tetor 2018 Në ora: 10:49
Perrie Edwards

Ata janë duke u përgatitur për të publikuar e albumit të tyre të tretë në studio.

Dhe në stilin e vërtetë Little Mix, katërshja magjepsës ka marrë vëmendjen nga të gjithë për stilin e tyre.

Ato ishin duke shkuar në Studios Globale të Londrës të enjten në mbrëmje, shkruan "Bota sot".

Por, ajo që ra në sy më së shumti ishte P për shkak të veshjes së saj seksi.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test