Beyonce nuk ia lëshon “fronin” askujt - Bota Sot
Beyonce nuk ia lëshon “fronin” askujt

Bota e Yjeve

E mërkurë, 17 tetor 2018

Beyonce nuk ia lëshon “fronin” askujt

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 19:00
Beyonce

Beyonce është njëra nga femrat më të bukura në botë, e cila përkundër viteve nuk po ia lëshon “fronin” askujt.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë seksi dhe në formë.

E veshur me fustanin krejt të ngushtë dhe me shumë shkëlqim, ajo dukej shumë në formë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test