Dua përfundon turin e koncerteve, shfaq emocione përgjatë tri viteve - Bota Sot
Dua përfundon turin e koncerteve, shfaq emocione përgjatë tri viteve

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Dua përfundon turin e koncerteve, shfaq emocione përgjatë tri viteve

Më: 12 tetor 2018 Në ora: 19:03
Dua Lipa

Dua Lipa këngëtarja kosovare me famë botërore ka arritur suksese të mëdha në tregun muzikor.

Ajo ka publikuar disa imazhe në rrjetin social ‘Instagram’, ku tregon se së shpejti do të përfundoj turin e koncerteve të filluara në vitin 2016.

“Një shou të papërfunduar prej turit tim të koncerteve. ndjehem shumë mirë. 3 vitet time të turit që nga (janari i vitit 2016), 245 koncerte edhe një të cilin do ta kemi në dhjetor në Denver pa përfshirë radiot dhe mbrëmjet akustike…vetëm koncerte të plota! Krenare me atë që bëmë dhe ku kemi qenë dhe mezi po presim deri në shoun e radhës. Edicioni i plotë është në 7 ditë”, shkruan Dua.

Ndryshe, Dua Lipa po e shijon suksesin e këngës së saj të fundit ‘Electricity’.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test