Peshkatare më seksi se kjo nuk keni parë… - Bota Sot
Peshkatare më seksi se kjo nuk keni parë…

Bota e Yjeve

Peshkatare më seksi se kjo nuk keni parë…

Më: 13 tetor 2018 Në ora: 21:00
Michelle Dalton

Peshkimi është një nga hobit më të dashur të njerëzimit dhe larg saj nuk ka mbetur as bukuroshja seksi, Michelle Dalton.

28-vjeçarja e cilësuar dhe si Mbretëresha e Peshkimit, dëshiron të inkurajojë gratë e tjera për të praktikuar këtë sport, ndërsa fotografitë e saj me peshq të llojeve të ndryshme po bëjnë xhiron e botës.

Michelle peshkon në kohën e saj të lirë pasi gjyshi i saj e mësoi atë kur ishte gjashtë vjeç.

Në intervistat e saj, bukuroshja nga Florida ka pohuar se sëbashku me gjyshin e saj dilte në brigjet e lumejve dhe kanaleve pranë shtëpisë së saj për të kapur peshk.

Pasioni i saj për peshkimin e ka kthyer Dalton në një nga më të ndjekurat në “Instagram” ku momentalisht numëron rreth 183 mijë fansa.

Me siguri kjo është peshkatarja më seksi që keni parë.

Me një peshkatare si kjo në kreh edhe ju do ishit të zotë të peshkoni.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...