Ups! Kur femrave VIP-e ‘s’u dalin’ paratë për t’u veshur… dhe u del ‘zogu’ sheshit - Bota Sot
Ups! Kur femrave VIP-e ‘s’u dalin’ paratë për t’u veshur… dhe u del ‘zogu’ sheshit

Bota e Yjeve

Ups! Kur femrave VIP-e ‘s’u dalin’ paratë për t’u veshur… dhe u del ‘zogu’ sheshit

Më: 13 tetor 2018 Në ora: 21:01
Momentet më të sikletshme për të famshmet

Nuk është e thjeshtë të jesh i famshëm duke qenë se ke presionin e kamerave dhe paparacëve gjithë kohës mbi vete.

Sikur të mos mjaftonte kjo duhet të jesh i/e kuruar deri në detaje në të kundërt përfundon si skandal në ballinat e mediave rozë.

 E këtë e kanë provuar më së miri këto personazhe publike që do sjellim më poshtë.

Nga shqyerja e pantallonave, ngritja e fustani, mënjanimi i të brendshmeve, këto janë momentet më të sikletshme për të famshmet e mëposhtme.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...