Leona Lewis rikthehet fuqishëm në skenë - Bota Sot
Leona Lewis rikthehet fuqishëm në skenë

Bota e Yjeve

Leona Lewis rikthehet fuqishëm në skenë

Më: 14 tetor 2018 Në ora: 11:27
Leona Lewis

Këngëtarja me famë botërore Leona Lewis të shtunën në mbrëmje performoi në ballon që u organizua nga fondacioni The Point për të nderuar liderët e së ardhmes së LGBTQ.

Lewis pati një perfomancë të fuqishme ku i gjithë publiku e pëlqeu atë.

Këngëtarja e Bleeding Love mori vëmendjen edhe më shumë pasi pati të veshur një fustan me shkëlqim.

Hitet më të mëdha të këngëtares janë I’m you dhe Bleeding Love.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...