Liam Payne performancë me lëvizje seksi në skenë me kërcimtaren - Bota Sot
Liam Payne performancë me lëvizje seksi në skenë me kërcimtaren

Bota e Yjeve

Liam Payne performancë me lëvizje seksi në skenë me kërcimtaren

Më: 14 tetor 2018 Në ora: 13:40
Liam Payne

Ish anëtari i "One Direction", Liam Payne ka performuar në "TAB Everest Day" në Sidnej.

Këngëtari realizoi performancë me lëvizje provokuese me një prej kërcimtareve, shkruan TheSun

Liam, 25 vjeç, po e shikonte poshtë gjoksit derisa balerina iu afrua atij në mes të performancës në Sidnej.

Më tej, ajo u kthye dhe mbështeti krahët rreth qafës së këngëtarit, kurse Liam reagoi duke i vendosur dorën në bel.

Ai dukej se po shijonte këto lëvizje, derisa po argëtonte turmën në koncert, veshur me një palë pantallona të zi dhe një bluzë të barë, e cila ia zbulonte tatuazhet atij.

Liam këndoi rreth 45 minutash disa prej hiteve të tij, duke argëtuar pa fund publikun

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...