Paris Hilton mbështet mbrëmjen e bamirësisë për fëmijë - Bota Sot
Paris Hilton mbështet mbrëmjen e bamirësisë për fëmijë

Bota e Yjeve

Paris Hilton mbështet mbrëmjen e bamirësisë për fëmijë

Më: 14 tetor 2018 Në ora: 15:57
Paris Hilton

Biznesmenja dhe ylli televiziv Paris Hilton mbështeti mbrëmjen e bamirësisë për fëmijë Rock The Runway në Hollywood.

Po ashtu ajo ndau disa fotografi dhe video në profilin e saj në Instagram ku tha se është një ditë e mahnitshme.

Ajo pati të veshur një fustan të mbushur me lule që i rrinte për trupi.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...