Monica Bellucci vazhdon të mbetet ikonë e bukurisë - Bota Sot
Monica Bellucci vazhdon të mbetet ikonë e bukurisë

Bota e Yjeve

Monica Bellucci vazhdon të mbetet ikonë e bukurisë

Më: 15 tetor 2018 Në ora: 06:44
Monica Bellucci

Ajo është një nga bukuritë më të përjetshme të Hollywood.

Dhe Monica Bellucci tregoi se vazhdon të mbetet një ikonë në Festivalin e 10-të të Filmit Lumiere në Lyon mbrëmjen e së shtunës.

Modelja dukej mjaft elegante dhe fine me një fustan mahnitës të me dantella të zeza.

53-vjeçarja vuri në pah fomrat e saj perfekte trupore që çdo vajzë do i kishte zili

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...