Pamjet nga fejesa luksoze e Arminës me Shkëlzenin, shikoni çfarë ka veshur ‘nusja e ardhshme’ - Bota Sot
Pamjet nga fejesa luksoze e Arminës me Shkëlzenin, shikoni çfarë ka veshur ‘nusja e ardhshme’

Bota e Yjeve

Pamjet nga fejesa luksoze e Arminës me Shkëlzenin, shikoni çfarë ka veshur ‘nusja e ardhshme’

Më: 15 tetor 2018 Në ora: 13:24
Armina Mevlani

Blogerja e njohur Armina Mevlani dhe djali i ish-kryeministri Sali Berisha, Shkëlzen Berisha, kanë kurorëzuar dje lidhjen e tyre disa vjeçare në një fejesë luksoze.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë blogerja, e cila me anë të fotove në “Instagram” ka treguar se dita e djeshme ka qenë një ditë speciale për të.

Armina ka ndarë më fansat e saj disa nga momentet më të veçanta nga festa, por nuk ka treguar se cilët kanë qenë të ftuarit.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...