Kush është sekreti për të pasmet e Demi Rose?! - Bota Sot
Kush është sekreti për të pasmet e Demi Rose?!

Bota e Yjeve

Kush është sekreti për të pasmet e Demi Rose?!

Më: 15 tetor 2018 Në ora: 16:56
Demi Rose

Format fizike të bukuroshes Demi Rose kanë ndryshuar me kalimin e kohës, e ndryshimi më i dukshëm është tek të pasmet e saj.

Në një krahasim mes fotove të para të bëra publike e atyre më të fundit vërehet një ndryshim i madh i aseteve të Demi Rose.

E bukuroshja nga Birmingham ka treguar edhe sekretin që ka sjellë këtë ndryshim, jo pak misterioz.

“Gjenet, shumë punë në palestër dhe një dietë të balancuar”, ka thënë ajo për “The Sun”.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...