Modelja Demi Rose më sensuale se kurrë - Bota Sot
Modelja Demi Rose më sensuale se kurrë

Bota e Yjeve

Modelja Demi Rose më sensuale se kurrë

Më: 16 tetor 2018 Në ora: 12:29
Modelja Demi Rose më sensuale se kurrë

Ajo vazhdimisht i ekspozon format e saj bombastike në rrjetet sociale dhe janë pikërisht ato që e kanë bërë të famshme në të gjithë botën.

Demi Rose Mawby ka trëguar sërish asetet e famshme për 7 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Image

Modelja 22-vjeçare, që mund të quhet me plot gojë një konkurrente e denjë e Kardashianëve, nuk i lë fare vend imagjinatës me veshjen provokuese.

 Por Demi Rose di dhe  sesi të reklamojë produktet kozmetike.

 

Image

Modelja pozoi me të brendshme seksi për fushatën e re të markës irlandeze.

23-vjeçarja vuri në pah format bombastike dhe dukej shumë 'hot'.

Image
 
 
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...