Jennifer shfaqet seksi, tregon muskujt - Bota Sot
Jennifer shfaqet seksi, tregon muskujt

Bota e Yjeve

Jennifer shfaqet seksi, tregon muskujt

Nga: Bota sot Më: 16 tetor 2018 Në ora: 13:46
Jennifer Lopez

Së fundmi ajo ka festuar ditëlindjen e saj të 49-të.

Por Jennifer Lopez duket sa gjysma e moshës që ka dhe tregon hiret e saj trupore me krenari, përcjell Bota sot.

Të martën ajo ka publikuar imazhe në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet e veshur me rroba sportive nga palestra, derisa tregon muskujt.

JLo duket tejet seksi, derisa ekspozon barkun e sheshtë dhe me muskuj, një trup që çdokush do dëshironte ta kishte./BS/

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...