Është beqare, këngëtarja shqiptare: Kam nevojë për një njeri në jetën time - Bota Sot
Është beqare, këngëtarja shqiptare: Kam nevojë për një njeri në jetën time

Bota e Yjeve

Është beqare, këngëtarja shqiptare: Kam nevojë për një njeri në jetën time

Më: 17 tetor 2018 Në ora: 11:22
Kida

Këngëtarja Orkidea Latifi, e njohur me emrin e artit Kida, është një ndër artistet më të mira shqiptare. Ajo ka zgjedhur gjithnjë që të mbajë jetën e saj private jashtë vëmendjes së medias.

Pavarësisht se ajo ka deklaruar se nuk ka patur të dashur, më në fund ka pranuar se do të donte të kishte një person në jetën e saj.

Gjatë një interviste në emisionin NIN, këngëtarja ka treguar se vazhdon të ketë statusin beqare dhe se tashmë është e fokusuar më shumë se kurrë te karriera.

E pyetur nëse ka ndryshuar deklarata e vitit 2016, Kida tha: “Akoma nuk ka ndryshuar. Kam dëshirë t’i jap vetes më shumë kohë të krijojë diçka të timen. Mendoj se jam akoma e re ta ndjej këtë gjë”.

Megjithatë këngëtarja nuk e ka mohuar nevojën për të patur afër një njeri në jetën e saj.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...