Nuk e keni parë asnjëherë kështu, Oriola Marashi po i tremb të gjithë me pamjen - Bota Sot
Nuk e keni parë asnjëherë kështu, Oriola Marashi po i tremb të gjithë me pamjen

Bota e Yjeve

Nuk e keni parë asnjëherë kështu, Oriola Marashi po i tremb të gjithë me pamjen

Më: 17 tetor 2018 Në ora: 12:31
Oriola Marashi

Ajo është padyshim një nga modelet më të komentuara të showbiz-it dhe çdo e re rreth saj përbën kuriozitet për publikun.

Është fjala për modelen Oriola Marashi, e cila pak kohë më parë komentohej shumë për fotot dhe videot provokuese.

Por së fundmi ajo ka vendosur të tërhiqet paksa nga jeta publike duke postuar rrallë të tilla imazhe.

Ndërsa dje ajo ka postuar një fotografi që i ka habitur të gjithë. Me anë të një filtri, Oriola është transformuar në pamje. Në foto ajo shkruan se kështu do ishte fytyra e disa personave nëse do i reflektohej shpirti.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...