Luana Vjollca me video para emisionit, çmend të gjithë përdoruesit e Instagramit - Bota Sot
Luana Vjollca me video para emisionit, çmend të gjithë përdoruesit e Instagramit

Bota e Yjeve

Luana Vjollca me video para emisionit, çmend të gjithë përdoruesit e Instagramit

Më: 18 tetor 2018 Në ora: 12:01
Luana Vjollca

Luana Vjollca ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale.

Njëra ndër femrat më seksi të skenës shqiptare, edhe njëherë ka mahnitur me pamjen e saj.

 

Readyy.. How do I look?

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Luana po arrin që t’i mbajë linjat e saj në formë të mirë, dhe jo rastësisht është kaq e pëlqyer në publik.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...