Bukuroshja deklaron hapur se është e virgjër - Bota Sot
Bukuroshja deklaron hapur se është e virgjër

Bota e Yjeve

Bukuroshja deklaron hapur se është e virgjër

Më: 19 tetor 2018 Në ora: 09:14
Rreze Dautaj

Rreze Dautaj do të jetë bukuroshja shqiptare që do të përfaqësojë flamurin kuqezi në Miss World.

Në një intervistë për “Tema TV”, Rrezja ka shprehur eksperiencën dhe emocionet për kompeticionin duke zbuluar dhe sekrete nga jeta e saj personale.

Mes tyre ajo ka shprehur se nuk ka qenë asnjëherë e lidhur, por e dashuruar.

Kjo nënkupton se bukuroshja pretendente për një nga femrat më të paraqitshme në botë është e virgjër.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...