Transformohet Oriola Marashi, njerëzit mendojnë se është ruse - Bota Sot
Transformohet Oriola Marashi, njerëzit mendojnë se është ruse

Bota e Yjeve

Transformohet Oriola Marashi, njerëzit mendojnë se është ruse

Më: 19 tetor 2018 Në ora: 09:27
Oriola Marashi

Modelja e njohur shqiptare Oriola Marashi ka bërë transformimin e papritur. 

Në postimet e fundit të realizuara në Paris ajo shfaqet bionde. Kurrë më parë nuk e kishim parë kështu dhe duhet thënë se duket krejt ndryshe por simpatike. 

Ajo ka thënë se mjaft persona e kanë menduar se është një vajzë ruse. 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat