Revista provokative feston 20 vjetorin me Kim Kardashian në ballinë - Bota Sot
Revista provokative feston 20 vjetorin me Kim Kardashian në ballinë

Bota e Yjeve

Revista provokative feston 20 vjetorin me Kim Kardashian në ballinë

Më: 19 tetor 2018 Në ora: 20:29
Kim Kardashian

Për ta festuar 20 vjetorin e themelimit, revista provokative Richardson ka lansuar botimin A9, me një paraqitje speciale nga Kim Kardashian.

Ajo i bëri këto fotografi për fotografin e famshëm, Steven Klein.

Fotografitë e Kim thuhet se janë frymëzuar nga thrilleri psikologjik i animuar japonez “Perfect Blue”.

Themeluesi i Richardson dhe drejtori kreativ, Andrew Richardson ka thënë: “Janë njëzet vjet dhe shumëçka ka ndryshuar nga Richardson A1. Faleminderit të gjithëve që kanë kontribuar dhe mbështetur revistën që nga fillimi i saj”.

Më parë pjesë e kësaj reviste kanë qenë yjet pornografike si Sasha Grey, Jenna Jameson, por edhe Blac Chyna.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...