Katy Perry e mahnitshme në Los Angeles - Bota Sot
Katy Perry e mahnitshme në Los Angeles

Bota e Yjeve

Katy Perry e mahnitshme në Los Angeles

Nga: Bota sot Më: 20 tetor 2018 Në ora: 13:58
Katy Perry

Ajo është yll i njohur që njihet dhe për stilin e saj të veçantë.

Dhe mahnitëse dukej Katy Perry të premten mbrëma në Los Angeles, derisa mori pjesë në performancën e 'Dear Evan Hansen'  në teatrin Ahmanson, përcjell Bota sot.

33 vjeçarja tregoi hiret trupore në një fustan të gjatë të ngushtë që shkëlqente./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...