Vildane Zeneli provokon topless në fotosesionin e fundit - Bota Sot
Vildane Zeneli provokon topless në fotosesionin e fundit

Bota e Yjeve

Vildane Zeneli provokon topless në fotosesionin e fundit

Më: 20 tetor 2018 Në ora: 19:56

Modelja e seksi Vildane Zeneli është gjithashtu një prej femrave shqiptare më të ndjekura në rrjetet sociale. 

Së fundmi, ajo ka realizuar disa fotografi të reja, ku shfaqet mjaft atraktive dhe provokuese.

Kësaj here, modelja e njohur ka pozuar me bikini në plazh, duke vënë në pah format trupore të lakmueshme.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga fansat në Instagram nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për fizikun e saj.

Ajo pati një paraqitje ‘të nxehtë’ së bashku me Tunën, duke rrëmbyer në masë të madhe vëmendjen me performancën e tyre provokuese.

Vildane Zeneli së fundmi u përfol edhe për pjesëmarrjen në klipin e ri “Maria” të Tunës dhe Seven Saraqit.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...