Fustani tyl zbulon “asetet” e Rita Orës - Bota Sot
Fustani tyl zbulon “asetet” e Rita Orës

Bota e Yjeve

Fustani tyl zbulon “asetet” e Rita Orës

Më: 21 tetor 2018 Në ora: 15:21
Rita Ora

Ajo është një popstare e talentuar që kujdeset gjithmonë për pamjen mahnitëse dhe stilin e veshjes.

Dhe Rita Ora dukej sensacionale dhe shumë seksi pasi shijoi një “night-out” në Klubin e Annabel në Mayfair të Londrës të shtunën.

27-vjeçarja me fustanin prej tyli nxorri në pah asetet e saj, teksa gjoksi shpërthyes nuk i shpëtoi vëmendjes së paparacëve.

Por ngjyra e zbehtë dhe tejdukshmëria e fustanit bust, e nxorën Ritën të zbuluar edhe në pjesën e belit të saj të hollë.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...