Gëzuar ditëlindjen Kim Kardashian! - Bota Sot
Gëzuar ditëlindjen Kim Kardashian!

Bota e Yjeve

E mërkurë, 21 nëntor 2018

Gëzuar ditëlindjen Kim Kardashian!

Më: 22 tetor 2018 Në ora: 00:12
Kim Kardashian mbushi 38 vjeç të dielën.

Kim Kardashian po ndjehet e rrethuar nga dashuria.

Teksa ajo mbushi 38 vjeç të dielën, familja e saj mbushën rrjetet sociale me urime të shumta për ditelindjen e Kim.

“Gëzuar ditëlindjen e ëmbla Kimberly”, shkroi Khloe Kardashian në Instagram, duke e shoqëruar urimin me fotografi të saj me të motrën.

“Ke qenë modeli që kam ndjekur në jetën time. Për mua je një ‘Super Woman”, shkroi ajo.

Më herët edhe bashkëshorti i Kim, Kanye West i nisi asaj lule si dhe i dedikoi një serenatë me mesazhin “Të dua ty dhe familjen tonë”’.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test