Dalin disa nga fotot nudo të sllovenes që e la çiklizmin për modelim - Bota Sot
Dalin disa nga fotot nudo të sllovenes që e la çiklizmin për modelim

Bota e Yjeve

Dalin disa nga fotot nudo të sllovenes që e la çiklizmin për modelim

Më: 22 tetor 2018 Në ora: 07:50
Lucia Javorcekova

Lucia Javorcekova dikur merrej me çiklizëm.

Sllovenja 26 vjeçare, Lucia Javorcekova e la çiklizmin për t’iu përkushtuar modelingut.

Kjo punë asaj po i ecën mjaft mirë, madje fotosesionet që realizon bëjnë bujë nëpër mediat rozë, ato sllovene dhe jo vetëm.

Në llogarinë e saj në Instagram, ndiqet më shumë se 1 milion njerëz dhe imazhet ku shfaqet 100% nuk kanë munguar asnjëherë.

 

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...