I dashuri i Katie Price: Asaj i hyn djalli në bark kur dehet - Bota Sot
I dashuri i Katie Price: Asaj i hyn djalli në bark kur dehet

Bota e Yjeve

I dashuri i Katie Price: Asaj i hyn djalli në bark kur dehet

Më: 22 tetor 2018 Në ora: 13:48
Katie Price

Katie Price ka djallin brenda saj kur ajo është e dehur, pretendon ish-i dashuri i saj Peter Andre pasi ajo u largua nga rehabilitimi.

Më parë këtë muaj, Katie, 40-vjeçe, u arrestua për vozitje në gjendje të dehur. Më pas ajo braktisi një qëndrim rehabilitimi pas vetëm 24 orësh.

Peter, i cili ishte i martuar me Kate midis viteve 2005 - 2009 dhe ka dy fëmijë me të, tregoi një sekret të ish-modeles kur dehet.

"Nëse është duke pirë, unë e di se ajo nuk është e aftë për asgjë. Djalli hyn brenda saj dhe ajo është një makth”, pohon ai.

Gjatë muajve të fundit, pasi jeta e Katie ka filluar të shkatërrohet, Pete e ka ndihmuar në heshtje financiarisht për t'u përballur me traumat e kaluara.

Një burim i afërt me ish-modelen tha për Sun se "Katie po hap disa plagë të vjetra në rehabilitim dhe po mësohet si të merret me të".

Trajtimi madje filloi të ndihmojë riparimin e marrëdhënieve midis Katie dhe ish-bashkëshortit të saj, Kieran Hayler, i cili e kishte tradhtuar në lidhjen e kaluar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...