Habit Georgina Rodriguez: U çmenda, u bëra… - Bota Sot
Habit Georgina Rodriguez: U çmenda, u bëra…

Bota e Yjeve

Habit Georgina Rodriguez: U çmenda, u bëra…

Më: 22 tetor 2018 Në ora: 18:46
Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez sigurohet gjithmonë që të marrë vëmendjen maksimale nga mediat rozë. Bashkëshortja e Cristiano Ronaldos gjithmonë ka qenë një brune bukuroshe që mund ta kenë pasur zili shumë femra.

Së fundmi bashkëshortja e tij, Georgina Rodriguez ka surprizuar me modelin e saj të ri. Ajo i ka lyer flokët bionde dhe mbase ku i dihet, Cristiano mund të jetë mërzitur. Në foto ajo ka vendosur mbishkrimin: “U çmenda, u bëra bionde”.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...