Lauren nxjerr gjoksin shpërthyes në sytjena - Bota Sot
Lauren nxjerr gjoksin shpërthyes në sytjena

Bota e Yjeve

Lauren nxjerr gjoksin shpërthyes në sytjena

Nga: Bota sot Më: 22 tetor 2018 Në ora: 20:33
Lauren Goodger

Ajo nuk është e panjohur kur vjen puna për ekspozimin e aseteve.

Dhe 32 vjeçarja Lauren Goodger ka ngritur temperaturat të hënën, derisa ka publikuar foto në të brendshme, përcjell Bota sot.

Ish ylli i TOWIE ka ndarë me ndjekësit në Instagram imazhe nga realizimi i një seti fotografik, duke vënë në pah gjoksin bombastik vetëm në sytjena./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...