Njihuni me Hanën, 34 vjeçaren kroate që ndiqet nga 400 mijë njerëz - Bota Sot
Njihuni me Hanën, 34 vjeçaren kroate që ndiqet nga 400 mijë njerëz

Bota e Yjeve

Njihuni me Hanën, 34 vjeçaren kroate që ndiqet nga 400 mijë njerëz

Më: 23 tetor 2018 Në ora: 17:00
Hana Hadziavdagic

Hana Hadziavdagic është gazetare dhe blogere e njohur kroate e cila ndiqet nga më shumë se 400 mijë persona.

Pamja e saj seksi dhe postimi i imazheve të ndryshme provokative ka bërë që Hana të jetë një nga femrat më me ndikim në Kroaci.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku herë pas here poston imazhe provokuese.

E ndjekur nga mijëra njerëz, Hana ka kthyer rrjete sociale në një biznes ku edhe reklamon produkte të ndryshme.

Hana Hadziavdagic e cila ka lindur dhe është rritur në Sarajevë është e martuar me Tarik Tabakovic dhe jeton në Zagreb të Kroacisë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...