Meghan shkëlqen në fustan të kuq, por harron një gjë - Bota Sot
Meghan shkëlqen në fustan të kuq, por harron një gjë

Bota e Yjeve

Meghan shkëlqen në fustan të kuq, por harron një gjë

Nga: Bota sot Më: 25 tetor 2018 Në ora: 09:32
Meghan Markle dhe Princ Harry

Dukesha e Sussexit ka bërë një paraqitje të mahnitshme derisa ka arritur në Tonga.

E veshur në një fustan të kuq, ajo shkëlqente si shtatzënë përkrah burrit të saj, Princ Harryt, përcjell Bota sot.

Ajo arriti në aeroportin Fua'amotu në Nuku'alofa ku po e prisnin shumë njerëz.

Por vëmendje mori çmimi i fustanit që Meghan kishte harruar ta hiqte nga fustani.

Ai kushtonte 444 dollarë amerikan./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...