Coleen tregon format në bikini pas lindjes - Bota Sot
Coleen tregon format në bikini pas lindjes

Bota e Yjeve

Coleen tregon format në bikini pas lindjes

Nga: Bota sot Më: 25 tetor 2018 Në ora: 09:42
Coleen Rooney

Ajo e la shtëpinë e saj në Amerikë për të shkuar me bashkëshortin e saj Wayne Rooney në D.C. United në muajt e fundit.

Dhe pas kësaj zhvendosje, Coleen Rooney po shijon diellin në Barbados me fëmijët e saj, përcjell Bota sot.

32 vjeçarja u pa në plazh e veshur në bikini të zeza duke treguar format pas lindjes, derisa në dorë mbante djalin e vogël./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...