Klaudia Pepa shkëlqeu në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Romë - Bota Sot
Klaudia Pepa shkëlqeu në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Romë

Bota e Yjeve

Klaudia Pepa shkëlqeu në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Romë

Më: 25 tetor 2018 Në ora: 12:43
Klaudia Pepa

Balerina e njohur shqiptare Klaudia Pepa ka parakaluar në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Romë.

Ajo ka shkëlqyer me një fustan të shkurtër “Elisabetta Franchi”, markës së cilës i qëndron besnike prej kohësh.

Me këtë fustan, Klaudia Pepa kaspozoi këmbët elegante dhe të hijshme para kamerave.

Ndërkohë bukuroshja shqiptare kishte zgjedhur një make-up natyral me një ton të lehtë ngjyrë kaf në sy dhe një buzëkuq nude.

Pepa ka publikuar disa video në “Instastory” ku tregon se ka qenë e pranishme në Festivalin e Filmit në Romë.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...