Poza provokuese, Dafina Zeqiri “shan” me fjalë të pista Oriola Marashin - Bota Sot
Poza provokuese, Dafina Zeqiri “shan” me fjalë të pista Oriola Marashin

Bota e Yjeve

Poza provokuese, Dafina Zeqiri “shan” me fjalë të pista Oriola Marashin

Më: 27 tetor 2018 Në ora: 19:22
Oriola Marashi

Kudo ku është ajo situata del nga kontrolli dhe tashmë mund të thuhet se Oriola Marashit nuk i rezistojnë dot as vajzat.

Teksa ka postuar një foto në Instagram ku ka shfaqur në pah të pasmet e saj, ka qenë këngëtarja Dafina Zeqiri e cila e ka ngacmuar me një koment +18.

“Fu*k that b O errday”, shkruan Dafina në komentin e saj publik.

Epo nuk ka faj! Oriola Marshi e përmbush në 100% tablonë e sensualitetit femëror.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat