Megan McKenna shkëlqen në tapetin e kuq - Bota Sot
Megan McKenna shkëlqen në tapetin e kuq

Bota e Yjeve

Megan McKenna shkëlqen në tapetin e kuq

Nga: Bota sot Më: 29 tetor 2018 Në ora: 20:30
Megan McKenna

Ajo kurrë nuk ka frikë të ekspozojë figurën e saj sensacionale.

Dhe Megan McKenna dukej e mahnitshme në tapetin e kuq në Pride of Britain Awards në hotelin Grosvenor House në Londër, të hënën mbrëma, përcjell Bota sot.

Ish ylli 26 vjeçar i TOWIE dukej për mrekulli në tapetin e kuq në një fustan të gjatë të bronztë, në të cilin tregoi hiret trupore.

Me grimin dhe flokët e rregulluara, ajo mori gjithë vëmendjen./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...