Oriola godet sërish, provokon me të kuqe - Bota Sot
Oriola godet sërish, provokon me të kuqe

Bota e Yjeve

Oriola godet sërish, provokon me të kuqe

Më: 30 tetor 2018 Në ora: 06:34
Oriola Marashi

Modelja Oriola Marashi shfaqet gjithnjë tepër provokuese në postimet e saj.

Këtë herë e shohim të veshur me lëkurë të kuqe tërësisht pas trupit duke ekspozuar kështu format e saj. 

Nuk është hera e parë që Oriola publikon foto të tilla kaq provokuese dhe seksi.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...