E mahnitshme, Rita rivalizon ‘engjëjt’ e Victoria’s Secret - Bota Sot
E mahnitshme, Rita rivalizon ‘engjëjt’ e Victoria’s Secret

Bota e Yjeve

E mahnitshme, Rita rivalizon ‘engjëjt’ e Victoria’s Secret

Nga: Bota sot Më: 9 nëntor 2018 Në ora: 09:07
Rita Ora

Javën e kaluar u bë i ditur lajmi se ajo do të performojë këtë vit në Victoria's Secret Fashion Show.

Dhe Rita Ora dukej si në shtëpi derisa zuri vend në pistën e modës, për çka është një nga shout më të mëdhenj në botë, në New York's Pier 94, të enjten në mbrëmje, përcjell Bota sot.

E veshur në të zeza, Rita dukej e mahnitshme, derisa rivalizoi ‘engjëjt’ e Victoria’s Secret.

Ajo performoi derisa modelet u shfaqën në pistë të modës./BS/

Image
Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...