‘Engjëlli’ i Victoria’s me sytjena 1 milion dollarë - Bota Sot
‘Engjëlli’ i Victoria’s me sytjena 1 milion dollarë

Bota e Yjeve

E mërkurë, 14 nëntor 2018

‘Engjëlli’ i Victoria’s me sytjena 1 milion dollarë

Nga: Bota sot Më: 9 nëntor 2018 Në ora: 09:35
Elsa Hosk

Elsa Hosk goditi pistën e modës në Victoria's Secret Fashion Show, derisa kishte veshur sytjenat në vlerë prej 1 milion dollar.

Dhe të gjithë sytë ishin tek bukuroshja 30 vjeçare, e cila shfaqi magjinë e saj të enjten mbrëma në New York City, përcjell Bota sot.

Ishte hera e parë që Elsa vishte sytjena fantastike në atë vlerë dhe dukej për mrekulli në pistë, me sytjenat që mbanin 2100 gurë të çmuar./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test