Nata e Kendall Jenner! - Bota Sot
Nata e Kendall Jenner!

Bota e Yjeve

E martë, 20 nëntor 2018

Nata e Kendall Jenner!

Nga: Bota sot Më: 9 nëntor 2018 Në ora: 10:57
Kendall Jenner

Ka pasur një kohë të gjatë që kur Kendall Jenner u paraqit për herë të parë në pistën e modës për shoun e Victoria’s Secret në vitin 2015.

Dhe ky ishte momenti i saj, ku  Kendall u paraqit në pistë të modës e mahnitshme, me një paraqitje argëtuese dhe flirtuese, përcjell Bota sot.

Ajo tregoi hiret trupore në të brendshme, duke ekspozuar barkun e sheshtë, të pasmet dhe këmbët e gjata seksi./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test