Adriana Lima shpërthen në lot në paraqitjen e fundit për Victoria’s Secret - Bota Sot
Adriana Lima shpërthen në lot në paraqitjen e fundit për Victoria’s Secret

Bota e Yjeve

Adriana Lima shpërthen në lot në paraqitjen e fundit për Victoria’s Secret

Nga: Bota sot Më: 9 nëntor 2018 Në ora: 11:10
Adriana Lima

Gjatë ditës ajo konfirmoi se 2018 Victoria's Secret Fashion show do të jetë shou i fundit që ajo do të paraqitet si engjëll i Victoria’s.

Dhe pasi u shpall si modelja me titullin engjëlli që ishte më së shumti në Victoria’s, për 18 vite, Adriana Lima shpërtheu në lot në paraqitjen e saj të fundit në pistë të modës, të enjten mbrëma, përcjell Bota sot.

37 vjeçarja u paraqit e mahnitshme, njëherë me një veshje me hënë, ndërsa më pas me pupula që dukej si një engjëll i vërtetë.

Ajo dukej për mrekulli, derisa u shpreh falënderuese në lot./BS/

Image
Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...