Rita bën dritë, nxjerr këmbët dhe gjoksin - Bota Sot
Rita bën dritë, nxjerr këmbët dhe gjoksin

Bota e Yjeve

E shtunë, 17 nëntor 2018

Rita bën dritë, nxjerr këmbët dhe gjoksin

Nga: Bota sot Më: 9 nëntor 2018 Në ora: 11:50
Rita Ora

Ajo mahniti me performancën e saj në Victoria's Secret Fashion Show.

Dhe Rita Ora u shfaq e mahnitshme edhe në ndejën pas shout, në Pier 49 në New York City, të enjten mbrëma, përcjell Bota sot.

Këngëtarja 27 vjeçare u paraqit e veshur në një fustan të gjatë të bronztë, në të cilin ekspozoi këmbët e gjata seksi me një të çarë dhe gjoksin bombastik.

E grimuar dhe me flokët e gjata të bardha, dukej për mrekulli./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test