Dua Lipa dhe Bebe Rexha shkëlqejnë përkrah njëra-tjetrës, së bashku në eventin e njohur - Bota Sot
Dua Lipa dhe Bebe Rexha shkëlqejnë përkrah njëra-tjetrës, së bashku në eventin e njohur

Bota e Yjeve

E shtunë, 17 nëntor 2018

Dua Lipa dhe Bebe Rexha shkëlqejnë përkrah njëra-tjetrës, së bashku në eventin e njohur

Më: 10 nëntor 2018 Në ora: 23:18
Dua Lipa dhe Bebe Rexha

Shqiptarët kanë për çfarë të krenohen, një nga arsyet janë edhe dy këngëtaret me famë botërore, Dua Lipa dhe Bebe Rexha.

Dy emrat e njohur të muzikës janë bërë bashkë në eventin e njohur ‘NRJ Music Awards’, i cili po mbahet në Paris.

Në një foto të publikuar nga Bebe Rexha, vajzat tona kanë shkëlqyer në tapetin e kuq.

Dua dhe Bebe njihen për raportet e mira me njëra-tjetrën, pasi ato edhe më parë janë parë së bashku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test