Agnesa Vuthaj mahnitëse në veshje kombëtare - Bota Sot
Agnesa Vuthaj mahnitëse në veshje kombëtare

Bota e Yjeve

E enjte, 15 nëntor 2018

Agnesa Vuthaj mahnitëse në veshje kombëtare

Më: 11 nëntor 2018 Në ora: 00:38
Agnesa Vuthaj

Agnesa Vuthaj vazhdon të mbetet atraktive edhe pse ka kaluar kohë që kur ajo e morri kurore e më të bukurës shqiptare.

Ish-Missi, tani vazhdon suksesshëm karrierën si blogere ku vazhdimisht shfaqet atraktive dhe tërheqëse.

Në një paraqitje të bërë këtë herë, Agnesa është shfaqur mahnitëse në veshjen tradicionale shqiptare, për të cilën ajo ka treguar se e pëlqen shumë.

Unë i pëlqej shumë kostume popullore tradicionale, sidomos kur rikthehen kaq bukur, me shumë elegance e shumë të rehatshme…dhe padyshim me ngjyrat e mia të preferuara. Kush nga ju e ka trashëguar veshjen tradicionale nga familja”, ka shkruar Agnesa përkrah imazhit.

Ditë më parë Agnesa kishte sjellur edhe një fotosesion me fustan të bardhë i cili i shkonte për mrekulli.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test